Aktuality

Rookie Coaches Clinic 2022

Přátelé - kamarádi, vážení trenéři,

 

v prvé řadě bych chtěl pogratulovat Českému reprezentačnímu týmu a celému trenérskému vedení k fenomenálnímu úspěchu k postupu na nejprestižnější baseballový turnaj do Tokia. Je to úspěch, který do této doby neměl v dějinách českého baseballu obdoby. Velká gratulace!

 

V druhé řadě bychom vás opět chtěli pozvat na tradiční Rookie Coaches Clinic neboli Kliniku pro začínající trenéry a trenéry mládežnických kategorií.

RCC 2022 se letos opět uskuteční v pomyslném středu republiky a hostit nás bude opět město Polička v termínu 11.- 13.11.2022.


Tato klinika vám během jednoho víkendu nabídne opravdu silný a výživný vývar toho, co potřebujete vědět z teorie i praxe baseballového tréninku dětských a mládežnických kategorií.

Od pátku do neděle se vám v učebnách i sportovní hale budou věnovat přední trenéři ČR, kteří již mnoho let působí ve výše uvedených kategoriích a repre týmech ČR.

Součástí této kliniky budou praktické ukázky tréninkových metod a hráčských činností, teorie baseballového tréninku, přednášky sportovních lékařů a rozhodčích ČBA.

Celé školení se uskuteční opět pod záštitou trenérsko-metodické komise ČBA a spadá do série školení, za které dostávají zúčastnění oficiální trenérské licence ČBA.(Family, Rookie - dříve 3.trenérská třída) a bude rozděleno na skupinu začínajících trenérů a skupinu trenérů mládežnických týmů.

 

Na toto školení plynule navazuje HORSKÁ BASEBALLOVÁ KLINIKA (20.- 22.1.2023) v Koutech nad Desnou v Jeseníkách

 a především další praktické školení v průběhu Celostátního baseballového kempu pro hráče U8 - U13 na Černém Potoce (16.- 23.7. 2023).


Více informací o RCC se dozvíte v příloze tohoto emailu.  

Moc vám děkujeme za přeposlání této pozvánky na trenéry dětí a mládeže ve vašem oddíle a případné nové zájemce o trénování baseballu.

Za všechny pořadatele, trenéry a lektory se na setkání s vámi těší 


Roman Lipavský - hlavní organizátor
+420 602 484 083

Vytisknout E-mail