Terminarz

Data Godzina Nr meczu Gospodarz Wynik Gość Boisko Uwaga Sędzia A Sędzia B Sędzia C Sędzia D
N 09.06.2024 10:00 RPV15-6038 Cannibals 13 : 16 Skokani Cannibals Šumperk Kryštof Homola
N 09.06.2024 10:00 RPV13-5034 Klasik 7 : 1 Cannibals Klasik Frýdek-Místek Matěj Chorobik
N 09.06.2024 12:00 RPV13-5036 Klasik 12 : 0 Cannibals Klasik Frýdek-Místek Matěj Chorobik
N 09.06.2024 12:30 RPV15-6040 Skokani 4 : 10 Cannibals Cannibals Šumperk Kryštof Homola
N 09.06.2024 16:00 RPVM-1009 MSK Snails 5 : 8 Cannibals Cannibals Šumperk Tomáš Cahlík
So 15.06.2024 10:00 RPV10-3005 Klasik 12 : 10 Arrows Klasik Frýdek-Místek Zbyněk Volný
So 15.06.2024 10:00 RPV11-4201 Cannibals 4 : 16 MSK Snails Snails Orlová Dominik Olšanský
So 15.06.2024 11:00 RPV10-3006 Arrows 13 : 14 Klasik Klasik Frýdek-Místek Zbyněk Volný
N 16.06.2024 10:00 RPV7-7022 Skokani Arrows Cannibals Šumperk
N 16.06.2024 10:00 RPV7-7023 Camels Cannibals Cannibals Šumperk
N 16.06.2024 10:45 RPV7-7026 Skokani Camels Cannibals Šumperk
N 16.06.2024 10:45 RPV7-7027 Cannibals Arrows Cannibals Šumperk
N 16.06.2024 11:30 RPV7-7029 Cannibals Skokani Cannibals Šumperk
N 16.06.2024 11:30 RPV7-7030 Arrows Camels Cannibals Šumperk
N 16.06.2024 16:00 RPV7-7021 Hit Cannibals Cannibals Šumperk
N 16.06.2024 16:00 RPV7-7024 Hit Skokani Cannibals Šumperk
N 16.06.2024 16:00 RPV7-7025 Arrows Hit Cannibals Šumperk
N 16.06.2024 16:00 RPV7-7028 Camels Hit Cannibals Šumperk
Śr 19.06.2024 17:00 RPV11-4103 Arrows Klasik Arrows Ostrava
Śr 19.06.2024 18:30 RPV11-4104 Arrows Klasik Arrows Ostrava
Cz 20.06.2024 16:00 RPV13-5037 Arrows Klasik Klasik Frýdek-Místek odloženo pro déšť
Cz 20.06.2024 18:00 RPV13-5039 Arrows Klasik Klasik Frýdek-Místek odloženo pro déšť
So 22.06.2024 10:00 RPV13-5101 Hit Arrows Hit Opava
So 22.06.2024 10:00 RPV13-5201 5.ZČ 4.ZČ hřiště 4.ZČ
So 22.06.2024 12:00 RPV13-5102 Hit Arrows Hit Opava
So 22.06.2024 12:00 RPV13-5202 3.ZČ 5.ZČ hřiště 4.ZČ
So 22.06.2024 14:00 RPV13-5203 4.ZČ 3.ZČ hřiště 4.ZČ
N 23.06.2024 10:00 RPV15-6033 Cannibals Klasik Cannibals Šumperk
N 23.06.2024 10:00 RPV15-6034 Skokani Arrows Skokani Olomouc
N 23.06.2024 10:00 RPV11-4105 Klasik Arrows Klasik Frýdek-Místek
N 23.06.2024 10:00 RPV11-4204 MSK Snails Cannibals Cannibals Šumperk
N 23.06.2024 11:30 RPV11-4106 Klasik Arrows Klasik Frýdek-Místek
N 23.06.2024 11:30 RPV11-4205 Skokani MSK Snails Cannibals Šumperk
N 23.06.2024 12:30 RPV15-6035 Klasik Cannibals Cannibals Šumperk
N 23.06.2024 12:30 RPV15-6036 Arrows Skokani Skokani Olomouc
N 23.06.2024 13:00 RPV11-4206 Cannibals Skokani Cannibals Šumperk
N 23.06.2024 16:00 RPVM-1011 Cannibals Klasik Cannibals Šumperk
N 23.06.2024 16:00 RPVM-1012 Skokani MSK Snails Skokani Olomouc
So 29.06.2024 10:00 RPV13-5103 Arrows Hit Arrows Ostrava
So 29.06.2024 10:00 RPV13-5204 5.ZČ 3.ZČ hřiště 3.ZČ
So 29.06.2024 12:00 RPV13-5104 Arrows Hit Arrows Ostrava
So 29.06.2024 12:00 RPV13-5205 4.ZČ 5.ZČ hřiště 3.ZČ
So 29.06.2024 14:00 RPV13-5206 3.ZČ 4.ZČ hřiště 3.ZČ
N 30.06.2024 10:00 RPV15-6026 Skokani Cannibals Skokani Olomouc
N 30.06.2024 10:00 RPV15-6037 Klasik Arrows Klasik Frýdek-Místek
N 30.06.2024 10:00 RPV11-4207 MSK Snails Skokani Skokani Olomouc
N 30.06.2024 11:30 RPV11-4208 Cannibals MSK Snails Skokani Olomouc
N 30.06.2024 12:30 RPV15-6028 Skokani Cannibals Skokani Olomouc
N 30.06.2024 12:30 RPV15-6039 Arrows Klasik Klasik Frýdek-Místek
N 30.06.2024 13:00 RPV11-4209 Skokani Cannibals Skokani Olomouc
N 30.06.2024 16:00 RPVM-1008 Skokani Cannibals Skokani Olomouc
Pokaż #