Winter League U11

Baseball - U11 Sezóna 2023

  • Pořadí

    1 Arrows Ostrava Soupiska
    2 Hit Opava Soupiska
    3 Arrows soft Ostrava Soupiska
    4 MSK Snails Orlová Soupiska
    5 Arrows U10 Ostrava Soupiska
    6 Klasik Frýdek-Místek Soupiska

    Správci soutěže

    Iva Kretková
    Telefon: +420 777 208 354

    Pravidla soutěže

    Omezení hráčů
    Ročníky narození: 2012 - 2015
    Vyjímky: max. 3x schválené 2011 v zadním poli
    Dívky:
    Omezení hry
    Počet směn: 6
    Časový limit: 40 min
    Náhradní pálkař:
    Upuštěný 3.strike:
    Výběh z met:
    Omezení vybavení
    Hrací míče: flexiball 9"
    Povolené pálky: max. 32" x 2 5/8" USA baseball nebo 2 1/4"
    Metová vzdálenost: 60' (18,29 m)
    Nadhazovací vzdálenost: 42'-5" (13 m)

    Bližší informace

    • POZOR ZMĚNA! Namísto nadhazovacího stroje bude nadhazovat Pavel Kociňák, hrát se bude flexibalem, ostatní dle SŘ pro kategorii U11.
  • 

    1+2.kolo

    Datum
    10.12.2022
    Areál
    Hala SG Opava

    3+4.kolo

    Datum
    07.01.2023
    Areál
    Hala SPŠ Frýdek-Místek

    5.kolo+Play-off

    Datum
    18.02.2023
    Areál
    Hala SG Opava

    Play-off

    Datum
    25.03.2023
    Areál
    Hala DTJ Vřesina Ostrava
    • Pořadí

      Tým G W L T S PCT GB RF : RA
      Arrows Ostrava 5 5 0 0 0 1.000 - 59 : 22
      Hit Opava 5 4 1 0 0 0.800 1 48 : 20
      Arrows soft Ostrava 5 3 2 0 0 0.600 2 42 : 39
      MSK Snails Orlová 5 2 3 0 0 0.400 3 36 : 53
      Arrows U10 Ostrava 5 1 4 0 0 0.200 4 31 : 47
      Klasik Frýdek-Místek 5 0 5 0 0 0.000 5 18 : 53

      Výsledky

      Tým ARR HIT ARS SNA ARB KLA
      Arrows Ostrava 6 - 3
      8 - 4
      17 - 7
      16 - 4
      12 - 4
      Hit Opava 3 - 6
      10 - 2
      12 - 5
      12 - 6
      11 - 1
      Arrows soft Ostrava 4 - 8
      2 - 10
      14 - 9
      12 - 5
      10 - 7
      MSK Snails Orlová 7 - 17
      5 - 12
      9 - 14
      6 - 5
      9 - 5
      Arrows U10 Ostrava 4 - 16
      6 - 12
      5 - 12
      5 - 6
      11 - 1
      Klasik Frýdek-Místek 4 - 12
      1 - 11
      7 - 10
      5 - 9
      1 - 11
    • Čtvrtfinále R
      Klasik 4
      Arrows 11
      Čtvrtfinále R
      Arrows 7
      MSK Snails 8
      Semifinále R
      MSK Snails 4
      Arrows 5
      Semifinále R
      Arrows 6
      Hit 7
      Finále R
      Hit 3
      Arrows 10
      O 3.místo R
      MSK Snails 7
      Arrows 8
      O 5.místo 1 2 W
      Klasik 0 12 1
      Arrows 8 8 1